MIDI MP3 e çevirme, TTA mp3 e dönüştürme

Ev

Download

Şimdi sipariş

SSS

Bize ulaşın

MIDI MP3 e çevirme

mp4 mp3 e çevirme

xvid mp3 e çevirme

MPEG4 MP3 e çevirme, 3GPP2/3G2 mp3 e dönüştürme

MIDI Tanımı: Müzik Aleti Dijital Arabirimi

1. MP3 midi, "MP3 maker" için MIDI başlatmak e çevirme,aç düğmesini tıklatın, bir MIDI dosyasını seçin.

2. Değişim çıktı adına gerekirse, bir MP3 dosyası olmalıdır. Veya Gözat düğmesini tıklatıp bir dizin içinde dosya adına.

3. Ardından düğme e çevirme, dönüşüm başlayacaktır. Lütfen zaman dönüştürerek MIDI dosyasının normal ses hacmi duyabiliyorum emin olun, aksi halde Windows Ses Denetimi kontrol edin.

4. MP3 midi dönüştürdükten sonra, Yürüt düğmesini tıklatın Windows Media Player ile MP3 dosyasını dinlemek için. , Sonraki dönüşüm başlamadan önce Windows Media Player çıkın lütfen.

5.If çıktısını MP3 ses feelthe daha küçük veya daha yüksek sesle veya bozuk, program ya da "Ses seviyesi kontrolü" ya da "adjustthe ses kontrolü Windows Ses Kontrol Wave" in. Sonra tekrar dönüşüm başlar. birkaç kez deneyin, uygun çıkış ses alırsınız.

TTA Doğru ses, ücretsiz bir basit gerçek zamanlı kayıpsız ses codec ya da daha iyi sonuçlar modern analogları çoğunluğunun popüler açık kaynak audio codec dan karşılaştırarak aynı göstermiştir adaptif prognostik filtreler dayanmaktadır.

başlatmak durumunda için TTA e çevirme istiyorum sana mp3 "ses / yapıcı MP3 video için" uygun lütfen yüklemek TTA DirectShow filtre / decoder codec / RadLight dosyası için TTA.

midi mp3 e çevirme, Telif KYDSOFT. Tüm hakları saklıdır.