MPEG MP3 e çevirme, FLASH SWF mp3 e dönüştürme

Ev

Download

Şimdi sipariş

SSS

Bize ulaşın

AVI MP3 e çevirme, 3GPP mp3 e dönüştürme

VCD MP3 e çevirme, VCR/VHS mp3 e dönüştürme

MPEG MP3 e çevirme

WMV MP3 e çevirme, WVX/AVS mp3 e dönüştürme

ASF MP3 e çevirme, kar mp3 e dönüştürme

OGM MP3 e çevirme

DIVX MP3 e çevirme

DAT MP3 e çevirme, MTV mp3 e dönüştürme

MPG MP3 e çevirme, FLV mp3 e dönüştürme

SVCD MP3 e çevirme

MPEG Tanımı: Moving Pictures Expert Group. multimedya Bir tür format ve sıkıştırma görüntü ve ses için standart dosya.

1. mpeg mp3 e çevirme: MPEG dosyasını MPEG-1 formatı ile kodlanmış ise, herhangi bir ek MPEG dekoder yüklemeniz gerekmez. dosya MPEG 1,1 veya 2,0 ile PowerDVD Player veya WinDVD Player gibi mpeg dekoder uygun dvd player yüklemek için lütfen kodlanmış ise.

2 Başlat "ses / MP3 maker" için video tıklatın Open Media File butonu mpeg dosyayı seçin.

3. Gerektiğinde mpeg dosyasından, bütün ses dönüştürme Çıktı Dosyası koymak, sonra düğmeye e çevirme tıklayın istiyorum.

Eğer mpeg dosyadan ses kısmı e çevirme için doğrudan kaydırma çubuğunu sürükleyin veya medya dosyasını önizlemek için Yürüt düğmesini tıklatın ve End Time başlama saati ayarlamak istiyorsanız. son tıklatın At düğmesini mpeg mp3 e çevirme başlamak için e çevirme.

Flash (eski Macromedia Flash) Adobe System şirketi tarafından oluşturulur. Bu, animasyon, film, müzik içeriği düzenleyebilir ve World Wide Web üzerindeki oyunlar. Swf Shockwave Flash olduğunu.

Dönüştürücü mp3 doğrudan flaş e çevirme değildir. Launch Easy MP3 ses kaydedici, önizleme veya ön, swf rekor ses izlemek ayıklamak için veya mp3 için swf convert flash dosyasını swf dinlemek için Flash Player veya Internet Explorer çalıştırın.

mpeg mp3 e çevirme, Telif KYDSOFT. Tüm hakları saklıdır.