MID MP3 e çevirme, FLAC mp3 e dönüştürme

Ev

Download

Şimdi sipariş

SSS

Bize ulaşın

WAV MP3 e çevirme

WMA MP3 e çevirme, SMAF/mmf mp3 e dönüştürme

AC3 MP3 e çevirme, film/ses mp3 e dönüştürme

OGG MP3 e çevirme

MPA MP3 e çevirme, BIN/CDG mp3 e dönüştürme

MP2 MP3 e çevirme

AU MP3 e çevirme

AIF MP3 e çevirme, AAC mp3 e dönüştürme

SND MP3 e çevirme

MID MP3 e çevirme

MID Tanımı: Müzik Aleti Dijital Arabirimi dosya uzantısı *.mid ile . MID0 (0 yazın) tek parça ve çok kanallı formatları olduğunu. MID1 çoklu parça ve çoklu kanalıdır.

1. mid mp3 e çevirme, Launch "MIDI to MP3 Maker", Aç düğmesini tıklatın, bir MID dosyasını seçin.

2. Değişim çıktı adına gerekirse, bir MP3 dosyası olmalıdır. Veya Gözat düğmesini tıklatıp bir dizin içinde dosya adına.

3. Ardından düğme e çevirme, dönüşüm başlayacaktır. Lütfen dönüştürme MID dosyasının normal ses ses duyabiliyorum emin olun, aksi halde Windows Ses Denetimi kontrol edin.

4. mp3 orta dönüştürdükten sonra, Yürüt düğmesini tıklatın Windows Media Player ile MP3 dosyasını dinlemek için. , Sonraki dönüşüm başlamadan önce Windows Media Player çıkın lütfen.

5. Eğer çıkış MP3 ses daha küçük veya daha yüksek sesle veya bozuk olduğunda, program ya da "Ses seviyesi kontrolü" ya da "ses kontrolü ayarlamak düşünüyorsanız Windows Ses Kontrol Wave" in. Sonra tekrar dönüşüm başlar. birkaç kez deneyin, uygun çıkış ses alırsınız.

FLAC ücretsiz kayıpsız ses Codec, FLAC kalite taviz vermeden sıkıştırılmış olduğu ses anlamına gelir. Bu nasıl Zip, FLAC ile özellikle ses için tasarlanmış olduğu için çok daha iyi sıkıştırma alacak ve geri favori oyuncusu sizin gibi FLAC dosyaları sıkıştırılmış çalabilir dışında işler benzer bir MP3 dosyasını oynatmak. FLAC formatı halen de birçok yazılım ve donanım ses ürünleri tarafından desteklenir.

Eğer uygunsa için flac istiyorum e çevirme mp3, video koşmak ses / MP3 yüklemek lütfen MAKER, çözücü / decoder filtresi / flac DirectShow dosyası için flac.

mid mp3 e çevirme, Telif KYDSOFT. Tüm hakları saklıdır.